Умови згоди

Ця Угода є публічною офертою, визначає умови використання сайту http://shaula.com.ua і правила роздрібної купівлі-продажу товарів дистанційним способом в інтернет-магазині.

ОСНОВНІ ВИЗНАЧЕННЯ

Покупець - фізична або юридична особа, ФОП, громадянин (нка) України, яка здійснює оплату грошима і є набувачем товару на сайті http://shaula.com.ua, або особа, зазначена одержувачем в замовленні. Купувати Товари можна виключно для особистих потреб, не пов'язаних із здійсненням підприємницької діяльності. У разі порушення Покупцем даної умови він позбавляється пільг і переваг, наданих йому Законом України від 12.05.1991 № 1023-XII "Про захист прав споживачів".

Зареєстрований покупець - Покупець, що надав особисту інформацію про себе Продавцеві (ПІБ, e-mail, телефон і т.д.), яка може бути Використовувати для оформлення Замовлення багато разів.

Продавець - організація незалежно від її організаційно-правової форми, а також індивідуальний підприємець, який здійснює продаж товарів дистанційним способом. Продавець здійснює роздрібну та оптову продаж товарів за допомогою інтернет-сайту за адресою http://shaula.com.ua.

Тел: (073) 047-16-00.

Електронна пошта відділу замовлень: [email protected]

При спільному згадуванні Продавець і Покупець також іменуються «Сторони», а кожен окремо «Сторона».

Інтернет-магазин - сайт, на якому будь-який Покупець може ознайомитися з представленими Товарами, їх описом, цінами та відгуками, вибрати певний Товар, спосіб його оплати і доставки, отримати online консультацію і оформити Замовлення.

Сайт - сукупність інформаційних ресурсів, розміщених в Інтернеті за адресою http://shaula.com.ua або http://www.shaula.com.ua.

Адміністрація Сайту - правовласник сайту http://shaula.com.ua.

Інформація - надається Покупцям Сайту - інформація текстового і графічного характеру. Інформація призначена для повнолітніх дієздатних громадян і не повинна використовуватися іншими особами, якщо це спеціально не передбачено чинним законодавством України. Інформація може містити елементи реклами діяльності особи (осіб), на законних підставах здійснюють роздрібну торгівлю, надання послуг і т.п.

Товар - об'єкт купівлі-продажу (річ), не вилучений і не обмежений в цивільному обороті і представлений до продажу за допомогою розміщення у відповідному розділі сайту. Товари, які пропонуються - нові, без фізичних або юридичних вад і завезені на ринок України легально. В окремих випадках, в рамках продажу за зниженими цінами, можуть пропонуватися застосовуються або товари, які знаходяться на сервісному обслуговуванні. Пропозиція продажу таких товарів буде розміщено в спеціальному розділі сайту, конкретна інформація про це знаходиться в описі.

Артикул - позначення товару, присвоєне Продавцем.

Замовлення - оформлений запит Покупця на купівлю та доставку Товарів, оформлений через http://shaula.com.ua і / або за телефонами +38 (073) 047-16-00. Замовлення виконуються в міру їх надходження. Продавець залишає за собою право відмови в прийнятті замовлення без вказівки причини. У разі, коли Покупець особисто приймає Товар, по Замовленню, який був здійснений через Сайт - це вважається попереднім бронюванням даного продукту. Здійснення замовлення одночасно є згодою Покупця на зберігання і обробку Продавцем особистих даних, зазначених у замовленні, згідно обов'язковими положеннями договору. Оформлення Покупцем замовлення автоматично зобов'язує продавця до видачі рахунку без необхідності власноручного підпису покупця.

Бонусні Бали - нараховуються зареєстрованим користувачам за покупки. Потім Бонусні Бали ви можете обміняти на товари або знижки (повідомляєте менеджеру при оформленні Замовлення).

Доставка здійснюється за допомогою кур'єрських служб за адресою, вказаною в замовленні. Вартість доставки оплачує Покупець. Після відправки Товару, Продавець повідомляє Покупця про цей факт, і вказує назву кур'єрської служби, номер декларації і попередню дату прибуття Товару. Повідомлення надсилається на електронну адресу Покупця, вказаною в замовленні і по смс на вказаний Покупцем номер телефону. За всі дефекти і пошкодження товару, що виникли під час Доставки Товару, несе відповідальність Кур'єрська служба. Термін доставки - час від відвантаження до прибуття товару в пункт призначення. Отримуючи продукцію, Покупець зобов'язаний перевірити, чи не була пошкоджена посилка під час доставки. При виявленні будь-яких пошкоджень під час доставки Покупець повинен відмовитися від отримання товару і від його оплати (в разі післяплати) і скласти акт (претензію). У момент видачі Покупцю продукції, вона відразу переходить в право його власності, а також Покупець несе відповідальність за всі ризики, пов'язані з володінням, користуванням, втратою чи пошкодженням продукції.

Кур'єрська служба - транспортна компанія, що здійснює доставку Товарів від Продавця до Покупця.

Термін відвантаження - час від отримання оплати (в разі передоплати) або підтвердження Замовлення до його передачі Кур'єрською службі або Покупцеві (не більше 3-х днів).

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1 Ці Правила та умови користування http://shaula.com.ua є договором-офертою між Продавцем і Покупцем, визначають порядок роздрібної купівлі-продажу Товарів через Інтернет-магазин, і відповідно до ст. 633 Цивільного кодексу України його умови однакові для всіх покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа-підприємець).

1.2 Кожна Сторона гарантує іншій Стороні, що володіє необхідною право- і дієздатністю, а рівно всіма правами і повноваженнями, необхідними і достатніми для укладання та виконання договору купівлі-продажу.

1.3 При повній згоді з даним Договором покупець приймає умови і порядок оформлення Замовлення, оплати і доставки товару, відповідальності за недобросовісний замовлення і за невиконання умов даного договору.

1.4 Замовляючи Товари на сайті Покупець погоджується з "Порядком і умовами використання", викладеними нижче.

1.5 Звернення до будь-якого з розділів Сайту, а також і розміщення на нього посилань, цитування та передрук матеріалів сайту, мають на увазі юридично зобов'язуючу згоду Користувача на дотримання умов і положень Правил та Умов використання сайту.

1.6 До відносин між Покупцем і Продавцем застосовуються положення Цивільного Кодексу України, Закон України «Про захист прав споживачів» та інші правові акти, прийняті відповідно до них.

1.7 Продавець залишає за собою право вносити зміни в ці Правила і умови користування, в зв'язку з чим Покупець зобов'язується регулярно відслідковувати зміни в Правилах та Умовах використання сайту, розміщених на сторінці Інтернет-магазину. Повідомлення про зміну цих Правил Продавець зобов'язаний розмістити не пізніше, ніж за 7 (сім) робочих днів до дати їх вступу в силу.

1.8 Покупець погоджується з цим Порядком та умовами використання сайту шляхом проставлення відмітки в графі «З Правилами і Умовами використання сайту згоден» при оформленні Замовлення, або при наборі відповідного номера телефону (при оформленні Замовлення по телефону).

2. РЕЄСТРАЦІЯ В ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІ

2.1 Оформити Замовлення в Інтернет-магазині можуть як зареєстровані, так і незареєстровані Покупці.

2.2 Продавець не несе відповідальності за точність і правильність інформації, що надається Покупцем при реєстрації.

2.3 Покупець, що реєструється в Інтернет-магазині, отримує індивідуальну ідентифікацію шляхом надання логіна і пароля. Індивідуальна ідентифікація Покупця дозволяє уникнути несанкціонованих дій третіх осіб від імені Покупця і відкриває доступ до розширеного використання сайту. Передача Покупцем логіна і пароля третім особам заборонена, Покупець самостійно несе відповідальність за всі можливі негативні наслідки, в разі передачі логіна і пароля третім особам.

2.4 Особисті відомості, отримані в розпорядження Інтернет-магазину при реєстрації або яким-небудь іншим чином, не будуть без дозволу користувачів, передаватися третім організаціям і приватним особам за винятком ситуацій, коли цього вимагає закон або судове рішення.

2.5 Відгуки користувачів на товари модеруються та публікуються після модерації протягом 24 годин.

3. ОФОРМЛЕННЯ І ТЕРМІНИ ВИКОНАННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

3.1 Замовлення Покупця може бути оформлений по телефону і / або за допомогою мережі Інтернет.

3.2 При оформленні Замовлення Покупець підтверджує, що ознайомлений з цим Порядком та Умовами використання сайту і надає Продавцю інформацію, необхідну для оформлення Замовлення.

3.3 При оформленні Замовлення за допомогою мережі Інтернет Покупець заповнює електронну форму Замовлення на Товар і відправляє сформований Замовлення Продавцеві за допомогою мережі Інтернет.

3.4 Після отримання Замовлення Продавець погоджує дані Замовлення з Покупцем по телефону, в тому числі дату і час доставки товару. Зазначені дата і час залежать від району і міста доставки і часу, необхідного на обробку Замовлення.

3.5 Якщо після отримання Замовлення виявляється, що на складі у Продавця відсутня необхідна кількість замовленого Товару, Продавець інформує про це Покупця по телефону. Покупець має право погодитися прийняти Товар в кількості, що є в наявності у Продавця, або анулювати дану позицію Товару із Замовлення. У разі неотримання відповіді Покупця протягом 3 (трьох) календарних днів, з моменту повідомлення по телефону, Продавець має право анулювати Замовлення в повному обсязі.

3.6 Покупець має право змінити Замовлення до його поставки шляхом повідомлення про це Продавця по телефону. При цьому в разі потреби Продавцем можуть бути змінені дата і (або) час доставки Товару Покупцеві, що підлягає погодженню з Покупцем в порядку, передбаченому п. 3.4 цих Правил і Умов використання сайту.

3.7 Якщо Покупець вибрав спосіб оплати "передоплата", тоді йому виставляється Рахунок на електронну адресу, вказану в замовленні. Покупець зобов'язаний роздруковує екземпляр Рахунки, перевірити його правильність і при необхідності звернутися до Продавця для виправлення Рахунки.

3.8 Сплатити рахунок необхідно протягом 3 банківських днів. У разі несплати Рахунки в установлений строк, Замовлення анулюється. Якщо після закінчення встановленого терміну оплати Ви вирішуєте оплатити рахунок, його обов'язково переоформити тому може зміниться ціна або наявність Товару, резерв знімається і в слідстві цього можлива відсутність неоходимости кількості Товару. Або зв'яжіться по телефону з Продавцем інтернет-магазину по телефону: +38 (073) 047-16-00

3.9 Продавець з отримання оплати відвантажує Товар. В процесі обробки замовлення Покупцеві приходить електронний лист зі зміненим "Статусом замовлення".

3.10 Покупцям, які вибрали доставку Товару самовивозом, необхідно узгодити час відвідування шоу руму з Продавцем.

3.11 У разі виникнення у Покупця питань, що стосуються властивостей і характеристик Товару, перед оформленням Замовлення Покупець повинен звернутися до Продавця по телефону: +38 (073) 047-16-00

4. ОПЛАТА ТОВАРУ

4.1. Ціна Товару вказується поруч з Товаром на сайті http://shaula.com.ua.

4.2 Ціни, розміщені на http://shaula.com.ua, вказані в українських гривнях (UAH).

4.3 Ціни Товарів не включають вартість доставки яку сплачує Покупець.

4.4 Ціни Товару, представлені в інтернет-магазині, є актуальними і обов'язковими.

4.5 Ціна Товару, зазначена на сайті http://shaula.com.ua, може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. У разі оформлення раніше Покупцем Замовлення за старою ціною - вартість зміні не підлягає.

4.6 Оплата Товару Покупцем проводиться в гривнях шляхом:
- онлайн картою;
- готівкою (можливо при самовивозі або доставці кур'єром);
- післяплатою (можливо при доставці Кур'єрською службою, якщо в обраної Кур'єрською службі є така опція) - тимчасово відключити !!!;
- переказ коштів на р / с (при виборі будь-якого способу доставки).

4.7. Предметом купівлі-продажу можуть бути тільки Товари зі статусом "в наявності", підтверджені співробітниками Продавця по телефону, смс або електронною поштою. Пропозиція товару на даному сайті не поширюється на покупців, які зацікавлені в доставці продукції за межі України.

4.8 Рахунок на оплату і квитанція для оплати через банк направляються покупцеві електронною поштою після узгодження Замовлення з Продавцем.

4.9 Договір купівлі-продажу вважається укладеним у момент передачі Підтвердження отримання замовлення на e-mail Покупця, зазначений в замовленні. Підтвердження отримання замовлення включає всі важливі елементи транзакції, а саме:
- визначення Продавця;
- визначення Покупця;
- визначення товару (предмет купівлі-продажу);
- ціну;
- спосіб оплати;
- спосіб і місце доставки;
- термін доставки.
Після надходження Підтвердження отримання замовлення Покупець зобов'язаний підтвердити свою згоду на виконання замовлення, особливо важливо підтвердити свої ідентифікаційні дані, обрану продукцію, вартість, спосіб оплати і місце доставки. У разі розбіжностей з замовленням чи інших невідповідностей Покупець зобов'язаний негайно заявити свої претензії - через e-mail, по телефону, факсу або особистим відвідуванням Продавця. У разі відсутності претензій з боку Покупця (протягом 24 годин з моменту відправки Підтвердження отримання замовлення) Продавець має право вважати, що Покупець погодився з вмістом переданого йому Підтвердження.

5. ДОСТАВКА

5.1 Продавець докладе всіх зусиль для дотримання дати і часу доставки, погоджених Сторонами в порядку, передбаченому п. 3.4. цих Правил та Умов використання сайту, тим не менш, затримки в доставці можливі зважаючи на непередбачені обставини, що сталися не з вини Продавця.

5.2 Ризик випадкової загибелі або випадкового пошкодження Товару переходить до Покупця в момент передачі йому Товару і проставляння Покупцем підпису в документах, що підтверджують доставку Замовлення.

5.3 Покупець при оформленні доставки замовлення вибирає кур'єрську службу з перерахованих нижче. Список обслуговуються населених пунктів і тарифи опубліковані на сайтах кур'єрських служб. Доставку сплачує Покупець відповідно до тарифів обраної служби.

5.4 Способи доставки:
- Самовивіз Покупцем. Самовивіз можливий тільки після узгодження часу з менеджером.
- Адресна доставка.
- "Нова Пошта" по Україні. Доставка на протязі 1-3 днів.
- "Укрпошта" по Україні. Доставка протягом 3-6 днів.
- "МістЕкспрес" по Україні. Доставка на протязі 1-3 днів.
Фактично час знаходження замовлення в дорозі може бути більше внаслідок обставин непереборної сили, пов'язаних з організаційними і транспортними проблемами в роботі кур'єрських служб, за які інтернет магазин shaula.com.ua відповідальності не несе.

5.5 При доставці замовлені Товари вручаються Покупцеві або особі, зазначеній в якості одержувача в Замовленні, або особі, уповноваженій Покупцем і / або Одержувачем, який надав доручення на право отримання Товару.

5.6 Щоб уникнути випадків шахрайства, а також для виконання взятих на себе зобов'язань, при врученні Товару, сплаченого Покупцем в порядку передоплати, особа, яка здійснює доставку Товару, має право вимагати пред'явити документ, що засвідчує особу Покупця і / або Одержувача, а також вимагати вказати реквізити даного документа на квитанції до Замовлення. Продавець гарантує конфіденційність і захист персональної інформації Покупця і / або Одержувача відповідно до розділу 11 цієї Угоди.

5.7 При передачі Товару Покупцю проводиться його перевірка за кількістю, якістю (видимі недоліки), комплектності, а також відповідності його Замовленню Покупця.

5.6 До замовленому Товару додається товарна накладна.

5.7 Після приймання Товару Покупцем або Одержувачем, Продавець приймає претензії в порядку, передбаченому розділом 13 цієї Угоди та чинного законодавства України.

6. ГАРАНТІЇ І ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

6.1 Продавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Покупцеві внаслідок неналежного використання Товарів, придбаних в Інтерент Магазині.

6.2 Продавець не відповідає за збитки Покупця, що виникли в результаті:
- неправильного заповнення Замовлення, в т. Ч. Неправильного зазначення персональних даних;
- неправомірних дій третіх осіб.
6.3 У разі продажу товарів неналежної якості або помилкового вкладення неправильного артикулу Покупець має право вимагати заміну на аналогічний товар або заміну на інший товар з відповідним перерахуванням купівельної ціни, або відшкодування фактично понесених витрат.

6.4 Покупець несе всю відповідальність за достовірність відомостей, зазначених ним при оформленні Замовлення в Магазині.

6.5 Сторони звільняються від відповідальності за повне або часткове невиконання своїх зобов'язань, якщо таке невиконання стало наслідком дії обставин непереборної сили, тобто подій надзвичайного характеру, які Сторони не могли передбачити і запобігти розумними заходами.

6.6 В інших випадках невиконання або неналежного виконання своїх зобов'язань, не передбачених в п. 6.4 Правил і Умов використання сайту, Сторони несуть відповідальність відповідно до чинного законодавства України.

7. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

7.1 Обмін / повернення товару осуществялется згідно чинного законодавства України.

7.2 Згідно зі статтею 9 Закону України «Про захист прав споживачів» споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.

7.3 Відповідно до Закону про захист прав споживачів та Постанові Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994р. (Додаток № 3 - Перелік товарів) - парфюмерно-косметичні товари входять в перелік непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню або обміну.

Для того, щоб повернути / обміняти товар Вам необхідно заповнити форму на сайті по ЗАСЛАННІ. Це потрібно для перевірки достовірності покупки на нашому сайті SHAULA.COM.UA. А також прохання повідомити менеджеру за телефонами: +38 (073) 047-16-00

Надіслати продукт Продавцю можна Новою Поштою або Укрпоштою. Будь ласка, обов'язково надішліть продукт разом з копією чека або рахунку-фактури звичайною поштовою посилкою без післяплати. Посилка, відправлена ​​з післяплатою, прийматися не буде! Після отримання нами посилки, продукт буде прийнятий на рекламацію. Рішення по претензії приймається в термін від 1 до 30 днів і повідомляється пред'явнику по електронній пошті або по телефону.

Якщо у Вас є претензії до продукту: не працює розпилювач, аромат не відповідає, на Вашу думку, оригіналу або є інші пошкодження, які не можна визначити без розтину упаковки, повідомте нам!

Так само можливість обміну / повернення товару можна узгодити за телефонами: +38 (073) 047-16-00

8. УМОВИ НАДАННЯ ГАРАНТІЙ

8.1 Продавець гарантує високу якість Товару протягом терміну експлуатації, за умови належного дотримання Покупцем вимог експлуатації Товару.

8.2 Гарантія надається виробником Товару. Магазин не несе відповідальності за недотримання технічних умов виробником і заводський брак.

8.3 Гарантія на всю продукцію починає діяти з дати продажу, на той термін, який вказаний в гарантійному талоні.

8.4 Надання гарантії підтверджується окремим документом - гарантійним талоном, підписаним уповноваженим працівником, цей документ додається до продукції. Покупець зобов'язаний перевірити, чи отримав він Гарантійний Талон. У разі його відсутності Покупець повинен негайно (не пізніше ніж протягом 7 календарних днів від дати покупки) заявити про це Продавцю. Відсутність гарантійного талона не забезпечує гарантійний сервіс продукції.

8.5 Щоб скористатися гарантійними правами, Покупець повинен разом з Продукцією додати документ, що підтверджує здійснення покупки - чек і також Гарантійний Талон.

8.3 Пошкоджений Товар або Товар, на якому є сліди експлуатації (за умови відсутності претензій за якістю) поверненню не підлягає.

8.4 Всі гарантійні випадки розглядаються на підставі Закону України «Про захист прав споживачів».

8.5 Продавець залишає за собою право експертної оцінки причин пошкодження Товару з відшкодуванням у подальшому витрат з проведення зазначеної оцінки Стороною, відповідальною за виникнення пошкоджень.

8.6 Вартість перевезення продукції в Сервісний Центр оплачує Покупець.

8.7 Вартість перевезення продукції до Покупця після ремонту або заміни запчастин, оплачує Продавець.

8.8 Термін гарантії може бути продовжений на час з моменту оголошення претензії до моменту видачі відремонтованої продукції Покупцеві.

8.9 Якщо протягом гарантійного терміну, користувачем або неавторизованих сервісом самовільно здійснюється ремонт, Покупець позбавляється права на претензії з приводу гарантії.

8.10 Гарантія на продану продукцію не виключає, не обмежує і не зменшує прав покупця, які той має в разі невідповідності цієї продукції даним договором.

8.10 Гарантійне обслуговування діє тільки на території України.

8.11 У разі, якщо придбаний у Продавця Товар належної якості не підходить Покупцеві за габаритами, формою або розміром і не може бути використаний за призначенням, Покупець має право в терміни, встановлені законодавством України, обміняти його на аналогічний Товар або повернути Товар Продавцеві. Обмін Товару належної якості провадиться, якщо Товар не було використано і збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, ярлики, а також товарний чек про оплату і збережена оригінальна упаковка Товару.

8.12 Гарантія не поширюється на пошкодження, що виникли в результаті:
- падіння продукції або удару іншим предметом;
- невідповідного користування згідно з інструкцією по експлуатації;
- відсутність належного догляду і зберігання;
- використання невідповідних засобів догляду за продукцією (наприклад хімічних детергентів, відбілювачів, порошкоподібних засобів);
- підключення продукції до мережі з струмом, який не відповідає вказаним в технічній характеристиці приладу;
- стихійних лих (пожежа, повінь і т.п.);
- використання продукції в комерційних цілях. Устаткування призначене виключно до експлуатації в умовах індивідуального домашнього господарства;
- використання продукції не за призначенням;
- ремонту або заміна запчастин, здійснені споживачем власноруч або іншими уповноваженими особами;
- явною надмірної експлуатації (зміна кольору, відсутність блиску, жовтувато, тьмяність і т.п.).

8.13 Перелік непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню), встановлені законодавством України: рукавички, білизна натільна, панчішно-шкарпеткові вироби.

9. ТОРГОВІ МАРКИ

9.1. Всі торгові марки і назви, на які даються посилання в матеріалах цього Сайту, є власністю їх відповідних власників.

10. Авторські права

10.1 Всі матеріали, розміщені на Сайті, включаючи товарні знаки, тексти, фотографії, малюнки, логотипи, зображення, емблеми, графіки і т.д., що знаходяться на даному сайті, а також програмне забезпечення, є виключною власністю Продавця.

10.2 Продавцю належать виключні права на використання об'єктів інтелектуальної власності, використаних при створенні даного Сайту або розміщених на ньому.

10.3 Продавець дозволяє вам переглядати і завантажувати матеріали цього Сайту тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх в будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних або комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах без вказівки посилання на Сайт забороняється.

11. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ І ЗАХИСТ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

11.1. Надання інформації Покупцем:

11.1.1 При реєстрації в Інтернет-магазині shaula.com.ua Покупець надає про себе наступну інформацію: прізвище, ім'я, адреса і адреса електронної пошти, номер телефону, логін і варіант пароля для доступу до Інтернет-магазину.

11.2. Використання інформації наданої Покупцем і одержуваної Продавцем:

11.2.1. Продавець використовує отриману від Покупця інформацію:

11.2.1 Продавець використовує отриману від Покупця інформацію для виконання своїх зобов'язань перед Покупцем;

11.2.2 Продавець має право направляти Покупцю повідомлення рекламно - інформаційного характеру. Якщо Покупець не бажає отримувати розсилки від Продавця, він повинен відмовитися від отримання такої розсилки, направивши відмову на електронну пошту сайту [email protected];

11.2.3 Продавець використовує отриману від Покупця інформацію для оцінки та аналізу роботи Інтернет-магазину;

11.2.4 Продавець використовує отриману від Покупця інформацію для визначення переможця в акціях, що проводяться Продавцем.

11.3 Розголошення інформації, отриманої Продавцем:

11.3.1 Продавець зобов'язується не розголошувати отриману від Покупця інформацію. Не вважається порушенням надання Продавцем інформації агентам і третім особам, що діють на підставі договору з Продавцем, для виконання зобов'язань перед Покупцем.

11.3.2 Не вважається порушенням зобов'язань розголошення інформації відповідно до обґрунтованих і застосовними вимогами закону.

11.3.2.1 Роблячи замовлення, я даю сайту http://shaula.com.ua відповідно до Закону України «Про Захисту Персональних Даних» від 01.06.2010 р № 2297-VI, свою згоду на обробку всіх моїх персональних даних, вказаних в цьому бланку замовлення, будь-яким не забороненим законом способом з метою замовлення і доставки продукції і бухгалтерської звітності. Мені відомо про право доступу до своїх персональних даних, про право вимагати внесення в них змін або припинення обробки моїх персональних даних за запитом у вигляді друкованого або електронного листа.

11.5 Продавець має право використовувати технологію cookies. (Cookies - службова інформація, що посилається веб-сервером на комп'ютер користувача, для збереження в браузері. Застосовується для збереження даних, специфічних для даного користувача, і використовуваних веб-сервером для різних цілей).

11.5.1 Файли cookie

На нашому Сайті використовуються так звані файли cookie, щоб наші пропозиції краще відповідали вашим побажанням, була цікавою і приємною для користувача. Cookie - невеликі текстові файли, що зберігаються на вашому комп'ютері, смартфоні або іншому пристрої. Ми використовуємо файли cookie, наприклад, для:

- для правильної роботи онлайн-кошики, щоб ви могли простіше закінчити своє замовлення;

- для запам'ятовування ваших реєстраційних даних, щоб вам не доводилося вводити їх повторно;

- для якомога кращої адаптації наших веб-сторінок до ваших вимог завдяки -Моніторинг відвідуваності, навігації по сторінках і використання функцій;

- виявлення інформації про перегляд реклами, щоб ми не показували вам рекламу продукції, яка вам нецікава.

Деякі файли cookie можуть збирати інформацію, яку буде використовувати третя сторона, яка прямо підтримує нашу рекламну діяльність (файли cookie третіх сторін). Наприклад, інформація про придбаної продукції на наших веб-сторінках може бути відображена рекламної агентурою в рамках пристосування рекламних банерів на сторінках, які ви відвідували. Однак цими даними вас неможливо ідентифікувати.

 

11.5.2 Використання файлів cookie

Файли cookie, які використовуються на нашому Сайті, можна розділити на два основних типи.

- Короткочасні (session cookie), які видаляються відразу після того, як ви покинете наш Сайт.

- Довготривалі (persistent cookie), які залишаються на пристрої значно довше або до моменту, коли ви їх видаліть вручну (час зберігання файлів cookie на вашому пристрої залежить від налаштувань cookie і вашого браузера).

Cookie також діляться за своєю функціональністю:

аналітичні - допомагають нам підвищити комфорт для користувачів нашого сайту, надаючи нам можливість зрозуміти, як користувач використовує сторінку;

конверсійні - дозволяють нам аналізувати ефективність різних каналів продажів;

трекінгові (для відстеження) - разом з конверсійними допомагають нам аналізувати ефективність різних каналів продажів;

ремаркетингу - використовуються для персоналізації обсягу реклами і її правильного спрямування;

есенціальні - важливі для базової функціональності Сайту.

 

11.5.3 Відмова від файлів cookie


Налаштування використання файлів cookie - невід'ємна частина вашого браузера. Більшість браузерів приймають файли cookie за умовчанням. Використання файлів cookie можна заборонити або обмежити в вашому браузері.


Інформація про браузери і способи настройки використання файлів cookie представлена на наступних веб-сторінках або в документації веб-браузерів:

Chrome - https://support.google.com/accounts/answer/61416?hl=uk&co=GENIE.Platform%3DDesktop&oco=1

Firefox - https://support.mozilla.org/uk/kb/Uvimknennja-ta-vymknennja-kuk

Internet Explorer - https://support.microsoft.com/uk-ua/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies

Android - https://support.google.com/accounts/answer/61416?hl=uk&co=GENIE.Platform%3DAndroid&oco=1

Opera - https://help.opera.com/ru/latest/web-preferences/

важливо:


конфігурація налаштувань файлів cookie для веб-браузерів мобільних пристроїв може відрізнятися;


слід нагадати, що повноцінна робота з Сайтом доступна тільки при використанні файлів cookie;


відключення файлів cookie може призвести до обмеження доступу до змісту і до неповноцінного функціонування сервісів Сайту.


11.6 Продавець отримує інформацію про ip-адресу (унікальний ідентифікатор пристрою, підключеного до локальної мережі та / або мережі Інтернет) відвідувача Сайту. Дана інформація не використовується для встановлення особистості відвідувача.


11.7 Продавець не несе відповідальності за відомості, надані Покупцем на Сайті в загальнодоступній формі.


12. післягарантійне обслуговування


121.1 Продавець надає можливість ремонту купленої у нього продукції також після закінчення гарантійного терміну.


12.2 Послуга ремонту після закінчення гарантійного терміну є платною. Вартість доставки, до і від сервісу Продавця, сплачує Покупець.


12.3 Продавець пропонує для продажу основний склад запчастин і деталей, які можуть знадобитися Покупцеві при самостійному ремонті / заміні елементів, які були пошкоджені або зламані після закінчення гарантійного терміну на продукцію.


12.4 Продавець не може гарантувати покупцеві доставку тієї запасної частини, яка відсутня у виробника даної продукції.


13. Інші умови

13.1 До відносин між Покупцем і Продавцем застосовується положення законодавства України.

13.2 Покупець гарантує, що всі умови цієї Угоди йому зрозумілі, і він приймає його безумовно і в повному обсязі.

13.3 В разі виникнення позитивних відгуків і претензій з боку Покупця він повинен звернутися по одному з телефонів +38 (073) 047-16-00 або за електронною адресою [email protected] Все виникає суперечки сторони будуть намагатися вирішити шляхом переговорів, при не досягненні угоди суперечка буде переданий на розгляд до суду відповідно до чинного законодавства України.

13.4 Недійсність будь-якого положення цих Правил та Умов використання сайту не тягне за собою недійсність інших положень.

13.5 Визнання судом будь-якого пункту Правил і Умов використання сайту недійсним або не підлягає примусовому виконанню не тягне недійсності інших пунктів Правил і Умов використання сайту.

13.6 Бездіяльність з боку Адміністрації Сайту в разі порушення будь-ким з Покупців пунктів Правил і Умов використання сайту не позбавляє Адміністрацію Сайту права зробити пізніше відповідні дії на захист своїх інтересів і захист авторських прав на які охороняються відповідно до законодавства матеріали Сайту.


У разі, якщо Покупець не згоден хоча б з одним з положень цих Правил і Умов використання сайту, він не має права користування інтернет-магазином shaula.com.ua.