Про магазин

ПРО МАГАЗИН

Наш інтернет - магазин SHAULA.COM.UA вже більше 5 років працює на Українському ринку і пропонує нашим покупцям вироби тільки від відомих, надійних виробників.


Наш асортимент налічує більше 3000 найменувань продукції і постійно розширюється.

Найбільш популярні товари та бренди в інтернет - магазині давно завоювали популярність і стали самими пізнаваними на ринку!

Дитячі іграшки таких брендів як 4M, Edu-Toys, Gigo, Hola Toys, Viga Toys і ін.

Жіноча і чоловіча парфумерія таких брендів як Bi-es, Christopher Dark, Fabio Verso, La Rive, Via Vatage.

Манікюрні інструменти Українського виробництва Сталекс (Ножиці, Кусачки, Лопатки, Пінцети, Пилки, Верстати підкорені і ін.)

Посуд від виробників Lessner, Luminarc, Vincent.


Зручна вітрина магазину дозволяє швидко підібрати, купити і отримати замовлення. Всі товари забезпечені інформаційними таблицями і описом, ціни прийнятні, а асортимент є збалансованим і максимально широким.

Ми піклуємося про кожного нашого покупця, тому у нас на сайті SHAULA.COM.UA товари тільки високої якості і мають всі необхідні сертифікати.


Ми довіряємо тільки надійним кур'єрським службам, що б Ваше замовлення було доставлено в найкоротші терміни в будь-яку точку України.

Ознайомитися, і вибрати відповідний для Вас спосіб доставки і оплати Ви завжди можете в розділі "Доставка і оплата".


У НАС ВИГІДНО КУПУВАТИ! Наш товар активно продається, що дозволяє нам рости, розвиватися і збільшувати кількість задоволених покупців.

ВАША ДУМКА І ВІДГУКИ - дуже важливі для нас!